Wszystkie dzieci chciałyby mieć piękną salę gimnastyczną w swojej szkole. Odpowiedzialni Dyrektorzy muszą też myśleć o bezpieczeństwie uczniów i możliwościach finansowych realizacji takiego celu. Szukasz pewnego wykonawcy w najlepszej cenie, niezawodnego i sprawdzonego w setkach sal sportowych systemu lakierowania podłóg sportowych? System lakierowania HartzLack TRWAŁY PARKIET - odnowi każdą sportową podłogę bezpiecznie i na długie lata.

 

 

Zbliża się czas przerwy wakacyjnej. Dla uczniów to okres odpoczynku i regeneracji.  Dla władz szkoły to m.in. okres realizacji remontów i modernizacji obiektu. Z pewnością nie jest to dla Państwa okres beztroskiego urlopu.
Szanowni Państwo od lat specjalizujemy się w odnawianiu starych, zniszczonych podłóg parkietowych, w tym zwłaszcza sportowych. Sprawdzone od wielu lat na setkach podłóg sportowych nasze systemy lakierowania, gwarantują osiągnięcie nowego blasku każdej drewnianej podłodze, oraz to że będzie ona przez długie lata stanowiła doskonałą wizytówkę Państwa szkoły. Gwarantujemy też zadowolenie i przede wszystkim bezpieczeństwo wszystkich korzystających z obiektu dzieci i nauczycieli. Potwierdzają to wszystkie wymagane atesty i certyfikaty oraz rekomendacje.
Jeśli po inwestycjach termomodernizacyjnych, nowych elewacjach i przyszkolnych orlikach przyszedł w Państwa szkole czas na odnowę drewnianych podłóg sportowych, prosimy o zapoznanie się z naszą propozycją, a my gwarantujemy, że dzięki profesjonalnemu wsparciu obiekty te zyskają nowe życie.

     

 

Wiodąca od ponad 25 lat pozycja czołowego producenta profesjonalnych lakierów do parkietów sprawiła, że nasze rozwiązania cechuje bardzo wysoka trwałość poparta certyfikatami, rekomendacjami najlepszych polskich parkieciarzy, dyrektorów szkół, czy wielokrotnymi nagrodami, w tym m.in. Budowlanej Marki Roku 2017, 2019. Dzięki wyborze produktów marki HartzLack podłoga w Państwa  szkole raz odnowiona będzie trwała i piękna przez wiele lat.

 

Co możemy Państwu zaproponować:

1) Bezpłatne doradztwo techniczne w zakresie inspekcji drewnianej podłogi i wyborze najlepszego systemu lakierowania.

2) Bezpłatną pomoc przy wyborze sprawdzonego wykonawcy - dzięki czemu oszczędzą Państwo czas i unikną ryzyka związanego z poszukiwaniem oraz wyborem kompetentnego i terminowego parkieciarza.

3) Wiemy, że szkoły to jednostki budżetowe. Są oczywiście możliwe dotacje ale Kryterium ceny jest ciągle najważniejsze. Dlatego zaoferujemy Państwu najlepszą możliwą cenę udzielając specjalnych rabatów inwestycyjnych dla szkół. Powiemy ile lakieru jest dokładnie potrzebne i obsłużymy logistycznie całość inwestycji nie pobierając za to dodatkowych opłat, dając gwarancję finalnego przewidywalnego efektu i kosztu.

4) Szkoła a szczególnie sale gimnastyczne to miejsca gdzie pomimo aktywnych zajęć uczniowie muszą czuć się bezpieczni, nie mogą być narażeni na urazy i kontuzje. Użyte w takich obiektach lakiery muszą spełniać wysokie wymagania w zakresie bezpieczeństwa, tj. trudnozapalność, antypoślizgowość, zachowując jednocześnie bardzo wysokie parametry odpornościowe na ścieranie. Nasze systemy spełniają wszystkie te wymagania, co potwierdzają stosowne badania, atesty i certyfikaty.

5) Bezpłatne szkolenie personelu sprzątającego aby uzyskany efekt nowego parkietu, dzięki prawidłowej pielęgnacji, jak najdłużej cieszył uczniów, rodziców i nauczycieli…

6) …oraz specjalny GRATIS, który pomoże ten efekt uzyskać.

 


Szczegółowe, karty techniczne, normy, certyfikaty przykładowego lakieru ekologicznego, wodorozcieńczalnego (Kliknij tutaj>>>system HartzLack APu-2 Sport System<<<)

 

Wiemy, że szkoła to dla Państwa drugi dom. W tym domu drewniane podłogi też mogą wyglądać tak jak na zdjęciach ilustrujących przykładowe realizacje naszych certyfikowanych, sprawdzonych i pewnych parkieciarzy.

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania, to prosimy o kontakt telefoniczny z jednym z naszych Doradców Technicznych. Polecamy także skorzystanie z możliwości umówienia się na wizytę diagnostyczną, podczas której poznacie Państwo wszystkie możliwe rozwiązania z uwzględnieniem stanu obiektu i Waszych oczekiwań. Lista doradców do Państwa dyspozycji:

 

Region północny-wschód
(mazowieckie, podlaskie)
Jacek Brzeziński tel. 602 177 407, mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Region północny
(zachodniopomorskie, pomorskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie)
Kacper Buksiński tel. 606 733 990, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Region południowo-centralny
(dolnośląskie, opolskie, łódzkie, śląskie, małopolskie)
Paweł Kozłecki tel. 660 798 207, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Region południowy-wschód
(podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie)
Kamil Guściora tel. 600 925 295, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Region Lublin
Marcin Potocki tel. 660 798 107, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1

Serwis internetowy HARTZLACK.pl przechowuje dane osobowe oraz wykorzystuje do działania pliki COOKIES.

        

Informacje dotycząca COOKIES i danych osobowych przechowywanych w serwisie zawarte są w sekcji POLITYKA PRYWATNOŚCI. Kliknij przycisk DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ by zapoznać się z pełna jej treścią. Korzystanie z formularzy kontaktowych oraz NEWSLETTERA naszego serwisu wymaga zapoznania się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI i wyrażenia zgodny na jej stosowanie, W przeciwnym przypadku bardzo prosimy o niekorzystanie z formularzy kontaktowych oraz niezapisywanie się na NEWSLETTER.