HartzLack APU-2 Professional – PRODUKT WYKONAWCY" w kategorii "chemia do drewna" !

HartzLack APU-2 Professional – dwuskładnikowy, poliuretanowy lakier wodorozcieńczalny, do parkietów oraz podłóg drewnianych został nagrodzony pierwszą nagrodą w kategorii produktów chemii do drewna. Konkurs organizowany był przez doskonale znany w branży parkieciarskiej, fachowy magazyn „Podłogi i Ściany”.

Celem współzawodnictwa było wyłonienie oraz promocja tych produktów, które charakteryzują się najlepszą jakością, wszechstronnością zastosowania, funkcjonalnością, a także atrakcyjną ceną oraz przydatnością w codziennej pracy wykonawcy.

 

 Zdobyta nagroda jest wyjątkowo cenna gdyż wyboru dokonywali sami zainteresowani wykonawcy, parkieciarze, oraz szeroko obecne gremium przedstawicieli Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy Polskich. 

 

 Jeszcze raz bardzo dziękujemy organizatorom i patronowi merytorycznemu, którym zostało Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy za otrzymaną nagrodę.

 

 To właśnie zawodowcy, eksperci i wykonawcy uznali APU-2 Professional za produkt najbardziej godny zaufania i polecenia innym wykonawcom i klientom.

 

 Nagroda jest dla nas potwierdzeniem, że nasze starania aby dostarczyć produkty o bezkompromisowej jakości mają sens i są doceniane przez profesjonalistów.

 

1

Serwis internetowy HARTZLACK.pl przechowuje dane osobowe oraz wykorzystuje do działania pliki COOKIES.

        

Informacje dotycząca COOKIES i danych osobowych przechowywanych w serwisie zawarte są w sekcji POLITYKA PRYWATNOŚCI. Kliknij przycisk DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ by zapoznać się z pełna jej treścią. Korzystanie z formularzy kontaktowych oraz NEWSLETTERA naszego serwisu wymaga zapoznania się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI i wyrażenia zgodny na jej stosowanie, W przeciwnym przypadku bardzo prosimy o niekorzystanie z formularzy kontaktowych oraz niezapisywanie się na NEWSLETTER.