HartzLack nagrodzony w kategorii lakiery i impregnaty do drewna. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo!


Pragniemy poinformować, że Centrum Badań i Analiz Rynku na podstawie ogólnopolskiego badania opinii i preferencji firm wykonawczych i parkieciarskich, ogłosiło wyniki rankingu Budowlana Marka Roku.


W kategorii Lakiery i Impregnaty do drewna, nagrodzoną marką zostały lakiery i impregnaty HartzLack co stanowi wyraz uznania profesjonalistów dla produktów HartzLack oraz dokonań firmy w zakresie trwałych i wytrzymałych lakierów parkietowych oraz skutecznych impregnatów ochronnych do drewna. Nagroda ta jest również potwierdzeniem przez specjalistów wysokiej pozycji marki Hartzlack na rynku materiałów profesjonalnej chemii parkieciarskiej.


Dziękujemy za wieloletnie zaufanie oraz stosowanie naszych rozwiązań.
Ranking Budowlana Marka Roku to klasyfikacja najlepszych materiałów budowlanych produkowanych w Polsce, cenionych przez wykonawców za jakość i pozycję rynkową. Laureaci zostali uhonorowani w kilkudziesięciu kategoriach produktowych za sukcesy w kreowaniu pewnych, docenianych i sprawdzonych rozwiązań na rynku materiałów budowlanych w 2021 roku.

 

 

 

Więcej szczegółów na stronie organizatora

 

https://www.rankingmarekbudowlanych.pl/index.php/pl-pl/

 

Z wyrazami szacunku

Zespół marki HartzLack

   

 

 

 

1

Serwis internetowy HARTZLACK.pl przechowuje dane osobowe oraz wykorzystuje do działania pliki COOKIES.

        

Informacje dotycząca COOKIES i danych osobowych przechowywanych w serwisie zawarte są w sekcji POLITYKA PRYWATNOŚCI. Kliknij przycisk DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ by zapoznać się z pełna jej treścią. Korzystanie z formularzy kontaktowych oraz NEWSLETTERA naszego serwisu wymaga zapoznania się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI i wyrażenia zgodny na jej stosowanie, W przeciwnym przypadku bardzo prosimy o niekorzystanie z formularzy kontaktowych oraz niezapisywanie się na NEWSLETTER.